Stylizacja w grochy – modowy evergeen

 In BLOG

Jedno co można powiedzieć o stylizacjach w grochy to to, że nie wychodzą z mody i pasują do każdej sylwetki. Jeszcze do niedawna królowały w stylu retro. My też je w takim wydaniu bardzo lubimy. Jak je nosić? Nonszalancko i z energią! Z czym łączyć? Na przykład z bielą.

Wszyscy stawiają w 2020 roku na grochy w różnej wielkości czy kolorach. Grochy pojawiły się na marynarkach, koszulach, sukienkach z mocnymi, powiększanymi ramionami, miękkich skórzanych torbach i butach. Kolorystyka to przede wszystkim czerń, biel i soczysta czerwień. A my stawiamy na granat.

Najlepszym wyborem będzie oczywiście sukienka w grochy, bo to klasyk, który za szybko z mody nie wyjdzie. Zestawiając ją z czarnymi szpilkami bądź czółenkami i małą czarną torebką otrzymujemy elegancką stylizację. Wybierając trampki bądź i duże okulary przeciwsłoneczne tworzymy luźną, niezobowiązującą stylizację na dzień.

Do prostej sukienki bez wzorów kropki przemycamy w dodatkach.

Jeśli nie macie ochoty na groszki nie do końca w klasycznym wydaniu, oto nasza propozycja „z pogranicza” letnich trendów.

internet-5580

Możliwości jest wiele, a wzór jest na tyle wdzięczny, że będzie pasował dla każdego rodzaju sylwetki i typu urody.

Recent Posts