Kolekcje sukien, sukienek i strojów FASHION-ROMANTIC to w propozycje na różne specjalne okazje – takie, które chcemy zapamiętać na zawsze, i takie, z których chcemy pozostać mile zapamiętane.

Elegancja i wygoda od lat stanowią nasze dwie kotwice, a zmieniające się style i moda są naszymi żaglami – jesteśmy rodzinną firmą z Gdańska.

Marka odzieżowa FASHION-ROMANTIC istnieje na rynku prawie trzydzieści lat – wiemy, że konfekcja damska to świat ciągłych zmian, modowych trendów, stylistycznych powrotów i rewolucji. Jedno się jednak nie zmienia — kobieta zawsze oczekuje tego, że otrzyma produkt najwyższej jakości i fason, któremu będzie mogła zaufać.

Nasz wykwalifikowany i sprawdzony zespół używa nowoczesnego sprzętu, ale cel osiąga też dzięki doświadczonemu wprawnemu oku i umiejętności podkreślenia różnorodnych sylwetek naszych Klientek.

Niezależnie od skali złożonego zamówienia, do każdego podchodzimy indywidualnie i traktujemy priorytetowo. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty Klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych, którzy chcą mieć u siebie towar najwyższej jakości i nie są im obce określenia, takie jak: podszewka, lamówka, solidny zamek, doskonały materiał czy idealne zaszewki.