O NAS

Marka odzieżowa FASHION-ROMANTIC istnieje na rynku już od 1990 roku. Przez cały ten czas zajmujemy się przede wszystkim jednym – produkcją wyjątkowej, eleganckiej odzieży damskiej dla kobiet, które cenią sobie zarówno styl, jak i wygodę.

Jesteśmy znani jako producent odzieży z tradycjami, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży związanej właśnie z produkcją konfekcji damskiej.

Wszystkie nasze kolekcje przygotowywane są fachowo – zawsze w oparciu o najnowsze, aktualnie panujące trendy modowe. Każdorazowo dbamy przy tym o wszelkie szczegóły, które mają tak ważny wpływ na fason i wygodę użytkowania naszych produktów.

Wysoką jakość oferowanej przez nas odzieży damskiej gwarantuje przede wszystkim nasz wykwalifikowany i sprawdzony personel, który przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego osiąga postawiony przed sobą cel – pełne zadowolenie wszystkich naszych Klientek.

Niezależnie od wielkości złożonego zamówienia, do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, traktując go priorytetowo.

Facebook